Barvy esenciálních olejů a síla požehnání

Barevné frekvence a energetické vlastnosti esenciálních olejů. Síla požehnání

Esenciální oleje obsahují speciální barevné energie, prány. Často obsahují mnoho prán. Jsou jako osoba, která umí zároveň obsáhnout vlastnosti učitele, studenta, léčitele a inženýra, všechno v jednom.

Barevné vlastnosti energií v esenciálních olejích mohou být používány v mnoha kombinacích pro různé účinky. Pomáhají uživateli odstranit negativní, zahuštěné a blokované energie v energetických centrech a jeho auře.

Vytvořte si své vlastní směsi z esenciálních a nosných olejů. Doporučuji mandlový olej a jojobový olej, které jsou podobné kožnímu mazu a pomáhají zvlhčit kůži.

Všeobecně můžete přidat 30 kapek esenciálního oleje do 30 ml nosného oleje.

Příklady barevného vyzařování některých olejů:

Santalový olej a tea tree olej předávají zelenou energii, která pomůže rozpustit městnání.

Eukalyptový olej, kadidlový olej a oregano předávají oranžovou energii, která odstraňuje špinavou energii.

Jasmínový olej a růžový olej předávají růžovou energii, která pomáhá uklidnit a rozšířit srdeční energetické centrum.

Levandulový olej a ylang ylang  předávají modravě fialovou energii, která pomáhá čistit emocionální, mentální a spirituální těla.

Šalvějový olej předává zelenou, modrou a fialovou energii.

Molekuly esenciálních olejů mají v přírodě krystalickou strukturu. To vysvětluje, proč mohou držet a předávat sílu požehnání. Barevné energie a léčivé prostředky v esenciálních olejích jim dávají silné léčivé vlastnosti.

Jak zvýšit účinek esenciálních olejů? Síla požehnání

Esenciální oleje přirozeně vibrují na velmi vysoké frekvenci.

Požehnané esenciální oleje jsou takové, které jsou naplněny zvláštním druhem energie, jako je spirituální energie, léčebná energie, energie prosperity, lásky, požehnání, a Božské ochranné energie. Když aplikujeme požehnané oleje na fyzické tělo, ty okamžitě předávají vysoké energetické vibrace v obrovském množství. Velmi rychle také čistí a aktivují naše čakry-energetická centra. Požehnání významně zvyšuje efekt přirozených vlastností, které jsou v oleji obsaženy. Oleje přidané do koupele mají intenzivní čisticí efekt. Když přidáte požehnané oleje do solné koupele, máte pocit, že voda a sůl jsou také vysoce nabité. Při inhalaci se také ukazuje energetický pocit, pozitivní efekt na velká a malá energetická centra. Jeden olej může zároveň aktivovat základní a pohlavní energetické centrum. Jiný olej, jako růžový olej, může aktivovat srdeční energetické centrum.

Dr. Masaru Emoto, autor knihy Tajuplný život vody, vyzkoumal a ukázal, že vodní krystaly mohou být naplněny odlišnými typy energií. Ukázal, že vodní krystaly jsou ovlivněny různými energiemi, se kterými přijdou do kontaktu. Esenciální oleje, stejně jako voda, jsou ovlivněny a drží energie. Oleje a voda drží energie samy o sobě, jistě si dovedete představit tu sílu, když se spojí s požehnanými energiemi. Protože jsou esenciální oleje přirozeně krystalické, na molekulární úrovni obsahují krystalický záznam, který jim dává možnost udržet obrovské množství energie. Když jsou tyto oleje požehnány, dojde v nich k obrovské energetické transformaci. Získají obrovskou sílu.

Energetické vlastnosti maličkých krystalů, jak můžeme pozorovat, se stanou velmi jasné a zářivé jako malá slunce nebo hvězdy ve vnitřním světě. Když jsou esenciální oleje požehnané, energetický náboj v nich zůstane po nečekaně dlouhou dobu, protože uvnitř esenciálních olejů jsou krystaly nebo krystalická struktura, která tento náboj drží. Proto, když jsou oleje požehnané, obdrží spojující bod. To znamená, že když použijeme olej na tělo, uživatel je v přímém spojení se spirituální energií a s požehnáním proudícím z vyšších sfér. Požehnané oleje pomáhají čistit kontaminovaná a blokovaná energetická centra a očišťují fyzické, mentální, emocionální a spirituální tělo.

Samozřejmě, že pokročilost na spirituální úrovni silně ovlivňuje sílu požehnání olejů. Esenciální oleje požehnané osobou, která není na spirituální cestě, mohou mít informační pole široké od několika centimetrů po mnoho metrů. Jestliže si necháte požehnat oleje od místního kněze, bude požehnání silnější. Oleje požehnané od vysokého jógího budou mít informační pole stovky metrů. Když použijete požehnané oleje na energetická centra, máte pocit, že se centra významně rozšíří, a v některých případech se zvětší dvojnásobně, ale i čtyřnásobně. Když energii spotřebujete, energetická centra se vrátí do své původní velikosti. Stálé používání oleje může udržet nebo zvětšit energetické centrum.

Spirituální vůdci všech civilizací věděli, že některé rostliny mohou posílit jemné energie. Esenciální oleje vibrují na velmi vysokých frekvencích a pomáhají zvýšit vibrace lidského těla. Energetické vlastnosti pomohou odstranit negativní, blokované a ucpané energie v energetických centrech a energetickém informačním poli jedince. Tyto tekuté krystaly drží a skladují značné množství energie a informací. Když se modlíte a žehnáte olejům, zůstanou nasyceny Boží energií. Olej, který je požehnán správně, přitahuje obrovské množství spirituálního světla.

(ukázka z knihy Zlatá aromaterapie – Rocky Patel (Pragma))

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.