Cítíte se unavení a bezmocní?
Chcete mít více radosti ze života? Cítit harmonii se sebou i s vaším okolím? Chcete žít šťastnější a naplněnější život? 

Naučte se techniku čakrové masáže Aura-Soma - komplexní proceduru, která pomůže obnovit fyzické i duševní zdraví. 

Čtyřdenní seminář 20.-23.-1. 2023 s Olgou Binklere-Blate (Lotyšsko)

Tuto techniku vyvinula Vicky Engham (Austrálie), která ji v podobě inspirace převzala od zakladatelky Aura-Somy, Vicky Wallové (v meditaci)

Čakry jsou centra v jemněhmotném energetickém systému těla, která vibrují na různých frekvencích a rezonují s určitými konkrétními barvami. Procházejí fyzickým tělem a spojují se s hlavními orgány a endokrinními žlázami. Pokud nejsou čakry v rovnováze, můžeme lehce upadnout do vzorců emočního stresu a fyzické nemoci.

Technika čakrové masáže používá živoucí energie lahviček Aura-Soma Equilibrium a jejich energie rostlin, minerálů a barev. Společně s  afirmacemi, zvuky a krystaly představuje metodu, která dokáže rychle, jemně, nenásilně a účinně obnovovat rovnováhu čaker.

Čakrová masáž je velmi jemná technika sloužící k odstranění stresu. Je skvělá pro masírovaného, ale nádherně působí i na maséra. Používá voňavé lahvičky Equilibrium, Pomandery a Kvintesence a pocit klidu a míru, který vyvolává, je téměř okamžitý.

Technika čakrové masáže odstraňuje stres z těla, z mysli i z ducha. Uvolňuje staré vzorce a emoce, které nám brání jít vpřed a které vedou k vytváření dalšího stresu. Jemným odstraněním těchto blokád se můžeme zcela uvolnit a otevřít se novému okamžiku.   

Co všechno se v kurzu naučíte? 

 • 1
  Úvod do barevného systému Aura-Soma
  Aura-Soma je uceleným a komplexním systémem harmonizace těla i ducha pomocí dvoubarevných lahviček Equilibrium a řadou energetických esencí, které působí na naše jemněhmotná těla.
 • 2
  Vysvětlení barev jednotlivých čaker
  Čakry jsou naše energetická centra, která přijímají a vysílají energii. Jejich vzájemný soulad a rovnováha je základem našeho zdraví a duševní pohody.
 • 3
  Techniku čakrové masáže s použitím čakrové sady Aura-Soma
  Při masáži používáme lahvičky Equilibrium z čakrové sady. Jedná se o 7 barevných lahviček s obsahem 50ml
 • 4
  Informace o barvách
  Dozvíte se základní informace o barvách - primární, sekundární, terciální
 • 5
  Práci s dechem
  Při této technice se pracuje také s dechem a s afirmacemi k odstranění starých blokád
 • 6
  Další metody harmonizace čaker
  Tato technika používá k harmonizaci čaker také drahé kameny, zvuky a invokace.
 • 7
  Pomáhá při léčbě šoku a traumatu

Celá procedura trvá asi dvě hodiny. Na semináři si vyzkoušíme jednotlivé úseky i celý proces. Roli maséra i masírovaného.

Lektorka:

Olga Binklere-Blate - Lotyšsko

Olga Binklere-Blate

Certifikovaná školitelka Čakrové masáže

O lektorce:

Olga pochází z Rigy (Lotyšsko) a od roku 1990 pracuje s antroposofií, stala se jednou z prvních učitelek waldorfského školství na území bývalého SSSR. Je učitelkou Aura-Somy, instruktorkou léčení theta, EFT a konzultantkou a praktikantkou metody Berta Hellingera. Je specialistkou na barvu, světlo a zvuk. Vyučuje též o ABF - australských esencích z buše.

V roce 2016 získala instruktorský certifikát od Vicki Engeham k výuce systému Čakrové harmonizace. 

Olga Binklere-Blate o své práci:

Don Miguel Ruiz ve své knize "Čtyři dohody" napsal o jedné planetě obydlené tvory, jejichž těla jsou zraněná, krvácejí, rány hnisají a nikdy se nezahojí. Tito tvorové se k sobě nemohou přiblížit, protože jim to přináší hodně bolesti a utrpení 😫.  A pokud se nějaké stvoření dostane blízko k druhému tak, že se ho může dotknout, bolest vyvolá agresi a pomstu a další utrpení.  
Tato planeta se nazývá země 🌎 a její stvoření jsou lidé, jejichž emocionální těla jsou pokryta ranami. Takto žijeme Sami a v utrpení.
Jsem šťastná, že mám nástroje, které pomáhají vyléčit rány, které nejsou očima viditelné pro nikoho a na něž neexistují žádné léky. Emocionální bolest stávající léky nevyřeší.
Naštěstí máme barevnou světelnou terapii - čisté světlo je umístěno na ránu jako sterilní obvaz a pomáhá k jejímu uzdravení. Zdravější člověk je připraven na zdravý vztah 🤗

Tato metoda, kterou jsem přijala z rukou své učitelky Vicky z Austrálie, se v mém životě propojila s prací a zkušenostmi s barevnou světelnou terapií. Celý proces je pro mě spíše konzultací.

U mnoha lidí zapadnou jejich zkušenosti do podvědomí a dostat se k nim není snadné 🤔. Pomocí čakrové masáže se s klientem ponoříme na místo, kde je ukrytá bolest a utrpení a naplníme ho světlem a léčením. Klient pak může snáze porozumět poselství a lekci, kterou mu zranění přineslo, a odpoutat se od něj. 

Čakrová harmonizace používá dotedy těla, které udržuje emocionální bolest a šoky, afirmace i techniku emocionálního osvobození, a pak ještě něco, co nikdy nevím dopředu, práci, při které mě vedou andělé.  

 

TERMÍN 4-denního SEMINÁŘE:

Praha: 20.-23. 1 2023 (10-19hod, poslední den do 16hod) Barevný svět, Karlovo náměstí 3, Praha 2, 2. patro 

CENA SEMINÁŘE JE:  12900 Kč  (520 EUR)

v ceně je lektorné, certifikát, český překlad skript a produkty používané při masáži.

Absolventi kurzu získávají 15% slevu na produkty Aura-Soma!

 

Rozhodněte se rychle a získejte BONUS navíc

Pokud se přihlásíte a zaplatíte zálohu ve výši 2000Kč do 12.12.2022, získáte ZDARMA JAKO BONUS celou čakrovou sadu lahviček Aura-Soma (7x50ml). Hodnota této sady je 6888Kč. Skvělý dárek do začátku!

STORNO PODMÍNKY: Při odhlášení do 12.12. vracíme celou částku, při pozdějším odhlášení 70% z celkové částky. 

Přečtěte si zkušenosti a názory lidí, kteří čakrovou masáž zažili.

Olga je mojí učitelkou květových esencí. Důvěra a porozumění mezi námi vznikly okamžitě. Věděla jsem, že Olga vlastní mnoho dalších nástrojů, které by mohly pracovat s energií a informacemi. Neznala jsem však detaily. Olga mi nabídla masáž na začátku mého těhotenství, když jsem čelila několika naprosto protichůdným názorům lékařů a byla jsem slabá, zoufalá a nevěděla jsem, komu věřit a co dělat. Souhlasila jsem bez přemýšlení, protože mojí zásadou je držet se celostního přístupu k životu, věřím tomu, že hlavní je emocionální zdraví, následuje fyzické a k užívání léků se ochyluji jen v krajním případě. Věřím také zkušenostem Olgy a tomu, že mi nabídla v pravou chvíli přesně to, co potřebuji. Samotný proces je opravdu podobný masáži - představuje práci s tělem pomocí krystalů a speciálních olejů Aura-Soma, Pomanderů a Kvintesencí. Kromě fyzického kontaktu se však tady odehrává ještě něco jiného. Tento okamžik je těžké popsat slovy. A ještě obtížnější je přetlumočit a vysvětlit, co se v celém procesu odehrává. Jde o kombinaci vnitřní i vnější síly, která nakonec pomůže k tomu, že se problém rozptýlí. Konečné pochopení přišlo sice až za týden, když jsem se opravdu rozhodla a vybrala si možnost a specialistu na pozorování těhotenství. Nicméně, již bezprostředně po skončení masáže, jsem byla zcela klidná a sebevědomá a zcela v pohodě s tím, co se v tomto okamžiku v mém životě odehrává. Panika, strach, úzkostʹ a děsivé myšlenky zmizely. Soustředila jsem se na sebe a přestala se utápět v negativních emocích. Olgo, děkuji moc, že jste mi v těžké chvíli nabídla včasnou a účinnou pomoc v podobě masáže. A doporučuji to každému, protože se jedná o jemnou, bezpečnou techniku, která nás naplní životní silou a vírou - dvě věci, které člověk v moderním světě lehce ztratí a bez nichž se těžko zotaví.
Elvita
To, co dělá Olga, není masáž. Je to určitý druh tajemství. Doteky jsou sotva znatelné, vůně, hlas a zvuk, jde to mimo akademické znalosti. Je to jako terapie u psychologa i mateřské pohlazení zároveň. Je to mocná síla, která přichází zvnějšku a zevnitř se derou ven skryté věci. Je to smích se slzami. Je to o pocitech. O bolesti. O strachu. O snech. O nás to. A o nádherném pocitu klidu a míru po masáži.
Natalija

NECHEJTE NÁM NA SEBE KONTAKT i V PŘÍPADĚ PŘEDBĚŽNÉHO ZÁJMU. POKUD SE VÁM TERMÍN NEHODÍ, MOŽNÁ VÁM V BUDOUCNU NABÍDNEME JINÝ.